Як позбутися кротів на садовій ділянці
Alt
Зазвичай кроти з'являються на садовій ділянці в другій половині літа. І звичайно ці звірятка в оксамитовій чорній шубці і з загребущими лапками влаштовують безладдя в саду і на городі. Багато садівники ведуть боротьбу з кротами різними способами, хто успішно, а хто й ні.
Своєю ідеєю, як позбутися кротів на садовій ділянці, з нами поділився А.Л. з м. Києва.

«Якийсь час я терпів присутність кротів на своїй ділянці, але коли вони сильно підрили мої улюблені ожину й малину, твердо вирішив їх позбутися. Чого тільки не підкладав у їх норки: пастки, рибальські гачки, просочені соляркою ганчірки, тухлу оселедець ... Нічого не допомагало. Я вже було зневірився, але, як це часто буває в житті, допоміг випадок.

У ніч на Новий рік молодь у дворі затіяла таку гучну стрілянину, що я не витримав і пішов подивитися на феєрверк ближче. І ось тоді мені і прийшла ідея закладати в кротячі ходи ... петарди.

Купив 60 петард із страхітливою картинкою у вигляді одноокого пірата на упаковці. Влітку, з появою кротів на садовій ділянці, почав відпрацьовувати нову тактику ведення «бойових дій». Протикав землю біля купки викиду і знаходив вхід в кротові тунель. Потім підпалював петарду, швидко засовував її всередину і засипав землею. Головне, щоб весь заряд і пороховий дим пішли по тунелю. Деякий час у мого сина Вітюшкі це було улюбленою розвагою.

Кроти — звірята чуйні, петарди їм відразу не сподобалися, і вони як один покинули поле бою ».

Може і ви можете розповісти нам, як позбутися кротів на садових ділянках. Пишіть ...

Схожі статті

Коментарі закриті.

Пошук