Як позбутися кротів в городі
Як позбутися кротів в городіДля тих дачників, хто зіткнувся на ділянці з цим підсліпуватим хутряним звіром, це дійсно проблема. Народні засоби від кротів нараховуються десятками, сучасна промисловість випускає все нові механічні та електронні пристрої, а наш непроханий гість продовжує знищувати посадки або псувати зовнішній вигляд доглянутого газону. Так як позбутися кротів в городі?

Ось як це зробив Дмитро Голубєв з Самари, люб'язно поділився з нами своїм досвідом.

«Повіривши рекламі, придбав якесь електронний засіб для відлякування кротів на батарейках. Старанно вивчивши інструкцію, встановив його біля кротячого горбка. Пристрій періодично видавало неголосні звуки високого тону, які на думку творців пристрою, повинні були якщо не знищити, то хоча б прогнати кротів з городу, зробивши їх життя нестерпним.

Але, на жаль, будь-якого позитивного результату не спостерігалося. Можливо кротам сподобалася ця «музика» або вони просто її не помічали, тільки кількість горбків на ділянці і навіть біля самого пристрою продовжувало збільшуватися.

Я задумався. Напевно, щоб вивести кротів з городу треба створити щось потужне. Як самому зробити відлякувач кротів? — Думав я цілий тиждень і придумав.

Свій пристрій я назвав «Кротомором». Діє цей саморобний відлякувач кротів від електричної мережі 220 В. Застосування електрики в даному приладі цілком допустимо. Для людини він безпечний, оскільки забезпечений розділовим трансформатором — напруга на електродах, встромляли в землю, не перевищує 70-80 В.

Як позбутися кротів в городіЯк позбавитися від крота в городі за допомогою «Кротомора»? Та дуже просто. Встановлюємо пристрій біля кротячі гірки, утапливаем електроди в землю і включаємо напругу на 10-15 хвилин. Знадобиться лише довгий подовжувач. Це для кротів буде потужніший, ніж куплена «електронна пищалка». Потім, таким же чином, прощупуємо грунт від горбка до горбка. Перш ніж витягувати електроди, пристрій обов'язково відключаємо від мережі.

Крота на моєму городі «Кротомор» явно не сподобався — втекли подобру-поздорову куди подалі. Ось такий засіб проти кротів виявилося реально діючим без всякої реклами ».

Схожі статті

Коментарі закриті.

Пошук